wybierz język:
 
 
 
 
 
 
 
 
parkkroczewo żurawie kaczki kwiaty bocian FT2014 Slide stróżewo 2016 nowe.2017 ilovezaluski gostolin gimbus las światełko załuski
 
 
 
 

Drukuj 2018

2018-02-06 09:16:55

 
 
 
 
Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed oblodzeniem. Dzisiaj, tj. 14 marca od godz. 22.00 do godziny 9. 00 (15 marca) prognozuje się spadek temperatury poniżej 0 stopni Celsjusza ( od - 3 do - 5) powodujący zamarzanie nawierzchni dróg i chodników. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska to 80%. Apelujemy o ostrożność.
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przypomina o obowiązku wpłat na fundusze promocji...
Przedstawiciele koreańskiej agencji rządowej oraz jej reprezentant w Polsce Hansei Sp. z o. o., drugiego lutego br. odwiedzili Urząd Gminy Załuski i spotkali się z wójtem Romualdem Woźniakiem. Rozmowa dotyczyła nawiązania interesujących kontaktów biznesowych, zbadania możliwości ewentualnej współpracy oraz wymiany wzajemnych doświadczeń z producentami rolnymi z naszego terenu w zakresie wykorzystania nowoczesnych systemów uprawy truskawek - i nie tylko- w tzw.systemach chronionych.
MODR Warszawa Oddział Poświętne w Płońsku informuje o tematach i terminach najbliższych szkoleń dla rolników.
Podajemy numery kontaktowe w sprawie odśnieżania gminnych dróg: - 579 660 760 lub 795 456 123. Informujemy jednocześnie, że odśnieżaniem dróg na terenie gminy Załuski w 2017 roku zajmują się cztery następujące firmy: - Gminny Zakład Komunalny w Płońsku; - OKNEX– Sławomir Konofalski; - ROLBUD – Jan Woźniak; - MAR-KOP - Marek Napiórkowski.
Od piątku, 8 grudnia mamy nowy, odblaskowy witacz w Kroczewie, przy drodze krajowej nr 7, który wita i zaprasza podróżnych wjeżdżających i wyjeżdżających z gminy Załuski. Drugi tego typu obiekt w przyszłym roku ustawiony zostanie od strony Płońska, w granicach naszej gminy ( również przy „siódemce”.
W każdej gminie działać będą urzędnicy wyborczy, którzy będą tworzyć Korpus Urzędników Wyborczych. Osoby te muszą mieć wykształcenie wyższe i być bezpartyjne...
• Trwa kampania informacyjno-edukacyjna ułatwiająca mikroprzedsiębiorcom złożenie JPK_VAT • Ministerstwo Finansów udostępniło darmową aplikację do tworzenia i wysyłki pliku – e-mikrofirma • Mikroprzedsiębiorcy pierwszy Jednolity Plik Kontrolny dla potrzeb VAT (JPK_VAT) za styczeń 2018 r. muszą złożyć do 26 lutego br.
1 lutego br. gospodarz gm. Załuski, wójt Romuald Woźniak w ramach audycji "Gość Dnia" udzielił wywiadu w Katolickim Radiu Ciechanów. Tematem rozmowy były m.in. zmiany przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców do prac sezonowych. Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania tej rozmowy (patrz dalej...)
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku przypomina o konieczności rejestracji i wpisu do rejestrów zakładów podlegających Urzędowej Kontroli organów Państwowej Inspekcji sanitarnej podmiotów prowadzących działalność w zakresie produkcji pierwotnej oraz dostaw bezpośrednich produktów pochodzenia roślinnego (zbioru owoców, ziemiopłodów, zbóż, ziół itp.).
Do 8 marca br. obywatele i podmioty zainteresowane polityką spójności, w tym beneficjenci programów i funduszy UE (np. organów krajowych, regionalnych i lokalnych, organizacji międzyrządowych i pozarządowych, instytucji akademickich, społeczeństwa obywatelskiego i przedsiębiorstw) mogą zgłaszać swoje uwagi i opinie w tym obszarze. Ideą inicjatywy jest zebranie opinii wszystkich zainteresowanych stron na temat tego, jak sprawić, by każde euro z budżetu UE zostało optymalnie wykorzystane.
Wójt Gminy Załuski ogłasza VIII edycję konkursu pn. „Najaktywniejszy Czytelnik Biblioteki”. Celem konkursu jest zainteresowanie literaturą i dobrą lekturą oraz zachęcenie do częstego odwiedzania biblioteki i korzystania z jej usług...
Już po raz VIII Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów wiejskich szkół podstawowych.
Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.
Część rolników myśli już o zakupie paliwa potrzebnego do wiosennych prac, inni czekają na możliwość uzyskania częściowego zwrotu z poprzednich wydatków. Od 1 lutego br. będzie można składać wnioski, które pozwolą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego. Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien jednak zbierać faktury VAT
Urząd Statystyczny w Warszawie od wielu lat realizuje za pośrednictwem ankieterów statystycznych, na terenie województwa mazowieckiego, badania ankietowe prowadzone przez Główny Urząd Statystyczny.
Wójt Gminy Załuski informuje, że od 01.01.2018 roku weszły w życie nowe przepisy dotyczące KARTY DUŻEJ RODZINY. Szczegóły znajdziecie Państwo na stornie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. https://www.mpips.gov.pl/wsparcie-dla-rodzin-z-dziecmi/karta-duzej-rodziny/prawo/
Z myślą o najmłodszych mieszkańcach odwiedzających naszą placówkę, w Urzędzie Gminy w Załuskach, na parterze, tuż obok Biura 500+ powstał kącik zabaw dla dzieci. Zestaw elementów, w skład którego wchodzą, oprócz stolika i krzesełek, także gry manipulacyjne, tablica interaktywna i kilka innych zabawek rozwijających u dzieci umiejętności manualne, logiczne i matematyczne, z pewnością umilą czas wizyty w urzędzie najmłodszym petentom, a ich opiekunom ułatwią możliwość skoncentrowania się na załatwieniu spraw urzędowych, dla których pojawili się w instytucji.
Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy? Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania? Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz! Jeśli Twojego nazwiska nie ma w rejestrze wyborców, to nie będziesz mógł głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.
Wójt Gminy Załuski zaprasza organizacje pozarządowe, organizacje społeczne oraz inne uprawnione podmioty do udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Gminy Załuski w sprawie opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zgłaszania opinii oraz uwag o programie.
W poniedziałek, 8 stycznia br., w obecności wójtów gmin: Zawidz, Kuczbork, Rościszewo, Załuski, Gozdowo i Mała Wieś podpisano umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznych, solarnych i przyłączy pieców na biomasę w ramach projektu OZE.
Krajowy System Ratowniczo – Gaśniczy powiększył się o 44 jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych i dwie jednostki Wojskowej Straży Pożarnej. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej wydał decyzję 15 grudnia 2017 roku.Miło nam poinformować, że w tym gronie znalazła się OSP Kroczewo.
 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Gminy Załuski
Załuski 67
09-142 Załuski

NIP: 567-14-67-294

Czas pracy urzędu:

od pon. do piąt.
od godz. 7.45 do 15.45

 
 
 
 
Nr telefonów centrali głównej:

+48 23 66 19 013
+48 23 66 19 120
+48 23 66 19 107

+48 23 66 19 146
+48 23 66 19 096
+48 23 66 19 289

 
 
 
 

© Copyright zaluski.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: Avero we współpracy z  Software & Service

 
 
 
 
Informujemy Państwa, że od 1 sierpnia 2017 r. można składać wnioski z programu 500+ w Urzędzie Gminy Załuski. Więcej informacji pod nr tel. 23 661 90 13 wew. 108|Informujemy dzieci i młodzież z terenu gminy Załuski, że czynna jest świetlica środowiskowa w miejscowości Załuski 77 (budynek obok Policji). Zapraszamy od pon. do piąt. w godz. 10:00 - 18:00|Zapraszamy na fanpage Urzędu Gminy Załuski na fecebooku. Adres: https://facebook.com/ugzaluski Informujemy, że z dniem 16.10.2017 r. zmienił się administrator gminnego facebooka.|Urząd Gminy Załuski informuje o zmianie rachunku bankowego, na który należy wpłacać zobowiązania pieniężne z tytułu podatków: Bank Spółdzielczy w Załuskach Nr 60 8241 0009 2001 0000 0390 0023|