wybierz język:
 
 
 
 
 
 
 
 
parkkroczewo Slideshow-img Slideshow-img2 kwiaty lato ilovezaluski czereśnie1 kwiaty.jesień.2018 motyl2017 żurawie załuski motyl2
 
 
 
 
 
 
Informujemy, że dziś tj. 10 lipca (środa) przy kopaniu światłowodu został uszkodzony wodociąg gminny. Część gminy Załuski obecnie nie ma wody, lub jest bardzo słabe ciśnienie w kranach. Usterka jest w trakcie naprawy. Wszystko powinno wrócić do normy około godz. 21.00 - 22.00 Za zaistniałą sytuację bardzo serdecznie przepraszamy i prosimy Państwa o cierpliwość!
w związku z realizacją projektu organizowanego przez Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego pt. „Pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje pozarządowe szansą ich rozwoju w kontekście budowy sieci współpracy z innymi podmiotami w środowisku lokalnym", w ramach Planu Działania KSOW na lata 2018-2019 zachęcamy do udziału w szkoleniach z wyjazdem studyjnym członków organizacji pozarządowych zarówno tych działających formalnie i nieformalnie z obszarów wiejskich na terenie całej Polski (w tym Koła Gospodyń Wiejskich).
W związku z licznymi pytaniami dot. otrzymania dofinansowania do wapnowania gleb, uprzejmie informuję, że informację w tej sprawie można uzyskać na stronie Okręgowej Stacji Chemiczno – Rolniczej w Warszawie ul. Żółkiewskiego 17 www.schar.gov.pl ewentualnie u pracownika obsługującego teren gminy Załuski - Pana Tomasza Piątkowskiego tel. 607 575 486
W poniedziałek, 8 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Załuski odbyło się spotkanie Wójta Gminy Załuski - Kamila Koprowskiego oraz przedstawicieli Policji.
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski informuje rolników, że do odbioru są protokoły sporządzone przez komisję ds. szacowania szkód w związku z wystąpienie przymrozków wiosennych.
W piątek, 5 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Załuski odbyło się spotkanie, którego celem było omówienie planów inwestycyjnych w Michałówku.
Informujemy, że w miesiącu lipcu 2019 r. zmienione zostały daty i godziny udzielanych porad dla mieszkańców przez prawnika!
Informacja dotycząca świadczenia Dobry Start
dotyczy gospodarstw rolnych poszkodowanych przez suszę
Występami dzieci z przedszkola „Mały Miś” oaz konkursem wokalnym „Załuskowe nuty” rozpoczął się 29 czerwca 2019 r. na boisku sportowym w Karolinowie IX „Festiwal Truskawki - Załuski 2019”. Atrakcyjny program i piękna pogoda zagwarantowały uczestnikom udaną zabawę i wiele pozytywnych wrażeń.
dot. usuwania odpadów innych niż komunalne.
Zapraszamy na Festiwal Truskawki - Załuski 2019
Życzenia Wójta Gminy Załuski
W Szkole Podstawowej w Kroczewie przez cały rok szkolny trwał konkurs "Rowerowe Piątki".
Ze smutkiem informujemy, że w dniu 27 czerwca 2019 r. w wieku 89 lat zmarł pan Marian Raźny - wieloletni prezes Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Załuskach oraz druh OSP i działacz na rzecz rozwoju gminy Załuski.
Przerwa w dostawie energii elektrycznej
Piknik Charytatywny "Dla Patryka" odbył się w ubiegłą niedzielę tj. 16 czerwca 2019 roku przy szkole podstawowej w Szczytnie. Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski objął honorowym patronatem imprezę.
LKS Korona Karolinowo przedstawia podsumowanie sezonu 2018/2019
Akcja ma na celu uświadomienie wszystkim użytkownikom dronów, że brak wiedzy na temat przepisów lotniczych może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników przestrzeni powietrznej.
Został rozstrzygnięty konkurs filmowy "Alkohol - złodziej wolności". Nagrody zostaną wręczone na Festiwalu Truskawki w dniu 29 czerwca 2019 r. około godz. 19:00
Informacja w sprawie zasad przemieszczania świń w związku z występowaniem na terytorium Polski afrykańskiego pomoru świń (ASF)
Przypominamy, że wybory do Izb Rolniczych odbędą się 28 lipca 2019 r. Okręgowa Komisja Wyborcza w Załuskach przyjmuje zgłoszenia kandydatów do Izby od 18.06 do 05.07.2019 r. w Urzędzie Gminy Załuski w pokoju nr 2
Od 1 lipca 2019 r. program Rodzina 500+ obejmie wszystkie dzieci do 18. roku życia bez względu na dochód rodziny. Dzięki tym zmianom ze świadczenia 500+ skorzysta każde dziecko do ukończenia 18 roku życia, czyli ok. 6,8 mln osób. To prawie dwa razy więcej dzieci niż było do tej pory.
o ograniczanie poboru wody z wodociągów gminnych.
Radni Rady Gminy Załuski pozytywnie ocenili pracę wójta Kamila Koprowskiego, przyjmując uchwałę o udzielenie mu absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Decyzja ta pokazuje zaufanie do działań podejmowanych przez Wójta i Urzędu Gminy, którym kieruje.
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski pragnąc wyróżnić osoby, organizacje lub instytucje, które w sposób szczególny swoją codzienną pracą, aktywnością i zaangażowaniem służą Gminie Załuski i jej mieszkańcom organizuje konkurs pod nazwą "Złota Truskawka".
Dokumenty dotyczące wyborów
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski w dniu dzisiejszym tj. 5 czerwca 2019 roku podpisał umowę na realizację inwestycji pn. "Poprawa infrastruktury drogowej na terenie gminy Załuski" polegającej na przebudowie drogi w miejscowości Naborowo (Nr drogi gminnej 301216W)
Plany sytuacyjne rozbudowy drogi nr 7 w wersji elektronicznej.
Gmina Załuski startuje z mobilną informacją społeczną – My Local News
Wybory odbędą się 28 lipca 2019 roku
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski informuje, że pracownik Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku pełni dyżur w Urzędzie Gminy Załuski od godz. 9 do 12 w każdy poniedziałek, środę i piątek.
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski informuje, że od 4 lutego 2019 r. (tj. poniedziałek) w Urzędzie Gminy Załuski zostanie otwarty Punkt Konsultacyjny dotyczący rządowego Programu "Czyste Powietrze".
Wójt Gminy Załuski informuje, że w dniu 1 stycznia 2019 roku weszła w życie zmiana w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 roku o Karcie dużej Rodziny (Dz. U. Z 2017 r. poz. 1832 z późń. zm.)
Zapraszamy mieszkańców w każdy czwartek w godz. 16:00 - 17:30 do Urzędu Gminy Załuski do pokoju nr 21, I piętro.
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski informuje o możliwości wynajmu sal gimnastycznych w szkołach i obiektów sportowych na terenie gminy Załuski
Ze względu na skargi użytkowników dróg, apelujemy do wszystkich rolników, których grunty własne lub dzierżawione przylegają do dróg gminnych i powiatowych na terenie Gminy Załuski, o prowadzenie prac polowych w taki sposób, aby nie niszczyć istniejących nawierzchni dróg i pasów drogowych, a także zlokalizowanych tam często znaków drogowych. Takie przypadki, niestety, zdarzają się bardzo często.
Informujemy, że istnieje nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych obowiązujący od kwietnia br. do października 2019 roku. Usługi świadczyć będzie, tak jak dotychczas, PGK w Płońsku.
Aktualna taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę obowiązująca na terenie gm. Załuski, świadczonego przez Zakład Usług Wodnych dla Potrzeb Rolnictwa na okres od 1 czerwca 2018 roku do 31 maja 2021 roku.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Urząd Gminy Załuski
Załuski 67
09-142 Załuski

NIP: 567-14-67-294

Gmina Załuski

NIP: 567-178-34-57

Czas pracy urzędu:

od pon. do piąt.
od godz. 7.45 do 15.45

w czwartki od 7:45 do 18:00

 
 
 
 
 

© Copyright zaluski.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: Avero we współpracy z  Software & Service

 
 
 
 
Wójt Gminy Załuski - Kamil Koprowski przyjmuje interesantów w każdy czwartek w godz. 14.00 - 18:00 w Urzędzie Gminy Załuski w pokoju nr 21|Urząd Gminy Załuski czynny jest w dni robocze w godzinach 7:45 - 15:45. W czwartki urząd czynny do godz. 18:00|Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców gminy Załuski są udzielane w każdy czwartek w godz. 16:00-17:30 w Urzędzie gminy Załuski, pok nr 21, I piętro.|Informujemy Państwa, że od 1 sierpnia 2018 r. można składać wnioski z programów 300+ oraz 500+ w Urzędzie Gminy Załuski. Więcej informacji pod nr tel. 23 661 90 13 wew. 106|Informujemy dzieci i młodzież z terenu gminy Załuski, że czynna jest świetlica środowiskowa w miejscowości Załuski 77 (budynek obok Policji). Zapraszamy od poniedziałku do piątku. w godz. 10:00 - 17:00|Zapraszamy na fanpage Urzędu Gminy Załuski na fecebooku. Adres: https://facebook.com/ugzaluski Informujemy, że z dniem 16.10.2017 r. zmienił się administrator gminnego facebooka.|