wybierz język:
 
 
 
 
 
 
 
 
FT2014 Slideshow-img sp kamienica kościół pałac Zdunowo Slide stróżewo 2016 żurawie kaczki
 
 
 
 

Drukuj Kontakt

2012-12-13 07:55:42

 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Gminy Załuski

Załuski 67
09-142 Załuski
Czas pracy urzędu:
od poniedziału do piątku
w godz. 7.45 - 15.45

 
 
 
 

NIP Urzędu Gminy Załuski: 567-14-67-294
Regon: 000551272

Nr rachunku bankowego:
60 8241 0009 2001 0000 0390 0023

NIP Gminy Załuski: 567-178-34-57
Regon: 130378545

 
 
 
 

Numery telefonów do Urzędu Gminy Załuski

23 66 19 013; 23 66 19 146; 23 66 19 575; 23 66 19 096; fax w.114

adres e-mail Urzędu Gminy Załuski: ugzaluski@bip.org.pl

 

Stanowisko

Imię i Nazwisko

Nr tel./ e-mail

pokój

Wójt Gminy Załuski

Romuald Woźniak

wew. 101

ugzaluski@bip.org.pl

21A

 

Zastępca Wójta

Jarosław Stefański

 wew.125

ugzaluski@bip.org.pl

1

Doradca Wójta

Robert Ziółkowski

23 6619107- bezpośredni

r.ziolkowski@zaluski.pl

15

Sekretarz

Urszula Szybińska

wew. 108

u.szybinska@zaluski.pl

3

Skarbnik

Edyta Sachnowska

wew. 116

skarbnik@zaluski.pl

11

 

Zastępca Skarbnika

Mariola Marmuziewicz

wew. 110

m.marmuziewicz@zaluski.pl

10

Wydział Społeczno-Gospodarczy

Sekretarz wykonuje jednocześnie zadania Dyrektora Wydziału

Urszula Szybińska

wew. 108

u.szybinska@zaluski.pl

3

Inspektor ds. zamówień publicznych

Wioleta Burzyńska

wew. 124

w.burzynska@zaluski.pl

22

Inspektor ds. kadr i szkoleń

 

Agnieszka Ostrowska

wew. 111

a.ostrowska@zaluski.pl

9

Inspektor ds. obsługi interesanta i kancelarii ogólnej

 

Pracownik I stopnia

 

 

     Dodatki mieszkaniowe,

karta dużej rodziny, zabytki

Natalia Ciuk

 

 

 

Agata Sałacińska

 

 

 

Dorota Bisialska

wew. 105

n.ciuk@zaluski.pl

 

wew.105

 

 

 

 23 6619120

d.bisialska@zaluski.pl

8

 

 

8

 

 

 

 

2

Inspektor ds. edukacji i kultury

Monika Bojanowska

wew. 103

m.bojanowska@zaluski.pl

24

Wydział Finansów i Planowania

Skarbnik wykonuje jednocześnie zadania Dyrektora Wydziału

Edyta Sachnowska

wew. 116

skarbnik@zaluski.pl

11

Inspektor ds. wymiaru podatków

Maria Malińska

wew. 123

m.malinski@zaluski.pl

14

Inspektor ds. księgowości podatkowej

Barbara Borowska

wew. 123

b.borowska@zaluski.pl

14

Inspektor ds. płac i ubezpieczeń

Barbara Podgórska

wew. 120

b.podgorska@zaluski.pl

25

 

 

 

Stanowiska ds. księgowości jednostek organizacyjnych

 

 

Pomoc administracyjna -odpady i świadczenia wychowawcze

 

Pracownik I stopnia

 

 

 

Elżbieta Tomulis

wew. 120

e.tomulis@zaluski.pl

25

Katarzyna Baryga

 

Joanna Jankowska

 

Patrycja Sikorska

wew. 121

k.baryba@zaluski.pl

wew. 121

j.jankowska@zaluski.pl

wew. 123

4

 

4

 

14

Urząd Stanu Cywilnego

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Ewa Siwek

 

wew.102

e.siwek@zaluski.pl

20

 

Inspektor ds. ewidencji ludności

Agnieszka Baryga

 

wew. 102

a.baryga@zaluski.pl

20

Wykaz stanowisk samodzielnych

Inspektor ds. obsługi sekretariatu Wójta

Agnieszka Januszewska

 

wew. 101

ugzaluski@bip.org.pl

21

Inspektor ds. Obsługi Biura Rady Gminy

Marta Maik

wew. 115

m.maik @zaluski.pl

19

 

Biuro 500+

Anna Szymankiewicz

 wew. 106

a.szymankiewicz@zaluski.pl

 

4

Inspektor ds. realizacji projektów UE i innych źródeł

Łukasz Drzewaszewski

wew. 119

 

7

Specjalista ds. planowania i realizacji inwestycji

Artur Kuźniewski

wew. 103

a.kuzniewski@zaluski.pl

24

Inspektor ds. ochrony środowiska

Inspektor ds. gospodarki odpadami

Kinga Obojska

 

Marcin Decyk

wew. 122

 

m.decyk@zaluski.pl

wew.122

17

Inspektor ds. planowania przestrzennego i gospodarki nieruchomościami

 Urszula Frączak

wew. 104

u.fraczak@zaluski.pl

6

Inspektor ds. promocji

 

 

 

Pracownik I stopnia

Ilona Szulborska

w.z.

Marta Maik

 

Przemysław Niechcielski

wew. 124

i.szulborska@zaluski.pl

wew. 115

m.maik@zaluski.pl

 

p.niechcielski@zaluski.pl

wew.124

22

 

19

 

22

Inspektor ds. rolnictwa, rozwoju infrastruktury i przedsiębiorczości

Mieczysław Frączak

 

wew. 107

inwestycje@zaluski.pl

m.fraczak@zaluski.pl

23

Inspektor ds. sportu i zarządzania kryzysowego

Cezary Kwiatkowski

wew. 107

c.kwiatkowski@zaluski.pl

23

Pracownicy obsługi

Kierowca

Kierowca Gimbusa

Łukasz Gałecki

Włodzimierz Łubek

 

 

Sprzątaczka

Grażyna Jasińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

Gminna Biblioteka Publiczna - tel. 23 661 90 13 wew. 117

GOPS - tel. 23 661 97 61

 
 
 
 
 
 
 
 

Urząd Gminy Załuski
Załuski 67
09-142 Załuski

NIP: 567-14-67-294

Czas pracy urzędu:

od pon. do piąt.
od godz. 7.45 do 15.45

 
 
 
 
Nr telefonów centrali głównej:

+48 23 66 19 013
+48 23 66 19 120
+48 23 66 19 107

+48 23 66 19 146
+48 23 66 19 096
+48 23 66 19 289

 
 
 
 

© Copyright zaluski.pl

 
 
 
 

Projekt i wykonanie: Avero we współpracy z  Software & Service

 
 
 
 
Informujemy Państwa, że od 1 kwietnia 2016 r. można składać wnioski z programu 500+ w pokoju nr 8 w Urzędzie Gminy Załuski. Więcej informacji pod nr tel. 23 661 90 13 wew. 108|Informujemy dzieci i młodzież z terenu gminy Załuski, że czynna jest świetlica środowiskowa w miejscowości Załuski 77 (budynek obok Policji). Zapraszamy od pon. do piąt. w godz. 10:00 - 18:00|Zapraszamy na fanpage Urzędu Gminy Załuski na fecebooku. Adres: https://facebook.com/ugzaluski|Urząd Gminy Załuski informuje o zmianie rachunku bankowego, na który należy wpłacać zobowiązania pieniężne z tytułu podatków: Bank Spółdzielczy w Załuskach Nr 60 8241 0009 2001 0000 0390 0023|Informujemy o możliwości podłączenia do Internetu szerokopasmowego w Gminie Załuski. Więcej informacji Firma RAXEL nr tel. 515 246 836|